Новости

и премьеры

Благодійна акція до Міжнародного дня Боротьби з туберкульозом 24.03.2019

Київський театр "Тисячоліття" хоче надати свою благодійну допомогу і пропонує для перегляду комедію «Роздягайся - поговоримо» (вистава йде російською мовою) у МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ, 24 березня, о 19.00, у малій залі Національного Палацу «Україна» (м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 103).
КОШТИ ВІД ПРОДАЖУ КВИТКІВ НА ЦЮ ВИСТАВУ БУДУТЬ ВИКОРИСТАНІ НА ЗАКУПІВЛЮ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДИСПАНСЕРУ.
Давайте підтримаємо людей, які зараз долають туберкульоз! Нехай наша допомога додасть їм впевненості, віри, енергії і сил для одужання. Час для перемоги настав!

Всі ми хочемо бути здоровими, дихати чистим повітрям і не боятися будь-яких хвороб. Та поряд живуть люди, яких спіткала важка хвороба – туберкульоз. Це захворювання не обходить стороною ні бідних, ні багатих, ні дорослих, ні дітей. Туберкульоз є однією із десяти основних причин смертності у світі. Він пристосовується до існуючих ліків і стає ще підступнішим. Ми довго лишалися безсилими перед цим захворюванням, але наразі є шанс його перемогти! Вперше за останні 50 років з’явилися нові препарати, які дають шанс на повне одужання майже всім хворим!
Завдячуючи міжнародній технічній допомозі для подолання мультирезистентного туберкульозу, минулого року нові ліки безкоштовно було ввезено в нашу країну в рамках проекту «Challenge TB», що впроваджується міжнародною організацією РАТН в Україні і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Спочатку лікування із застосуванням нового препарату розпочали пацієнти із пілотних областей. Багато з них повністю одужали. Відтепер така можливість існує для всіх, хто цього потребує.
Лікувати мультирезистентний туберкульоз важко, але нові препарати дають шанс на життя тим, хто раніше його майже не мав.
Проте ліки – це ще не все. Коли ми хворіємо, нам потрібна підтримка та допомога, щоб вистачило терпіння та фізичних сил на боротьбу з хворобою.
Форма нашої допомоги та участі у вирішенні проблеми може бути різною. Щоб приєднатися до акції, достатньо придбати квиток на 24.03 http://1000letie.com.ua/teatr-studiya/269-remont-ili-restavratsiya-chuvstv

cal button

1. Вибрати квитки
2. Оформлення
3. Оплата
К-ть квиткiв: 1
Ціна:
Замовити

Інформація про замовника

Квиток Ціна
120 грн. Всього:

Заповнiть форму даними