Тесла ШОУ

Тесла-шоу

Тесла-шоуКиївський театр «Тисячоліття» запрошує Вас – на “Тесла ШОУ”, що відкриває дітям дивовижні секрети фізики електрики!

Нікола Тесла був одним з найяскравіших і загадкових інженерів і вчених першої половини XX століття, якого сучасники вважали приборкувачем електрики і блискавок, людиною, що пізнала таємниці управління енергіями і передачі їх на величезні відстані.

У нашій інтерактивній програмі “Тесла ШОУ”, що дивує і викликає подив і захоплення у дітей, ви побачите найцікавіші і вражаючі – досліди з електричними розрядами, що генеруються загадкової котушкою великого Ніколи Тесла,  досліди з плазмовими кулями,  досліди з лазерами і неоновими лампами, прообразами світлових мечів Джедая зі знаменитих «Зоряних воєн»,  досліди з передачі електричної енергії на відстані без дротів, та інші дивовижні фізичні явища! Діти доторкнуться до загадкових таємниць явищ природи і відчують себе справжніми «Приборкувачами Електричних Стихій»
Усі демонстровані досліди – абсолютно безпечні.

Рекомендований вік – від 6 років

Тривалість шоу-програми – 60 хвилин.

Пропонуємо Вам ознайомитися з іншими подіями для дітей, що проходять в Києві, перейшовши за посиланням: Куди піти з дитиною