Статті

Концертно-Театральна Каса Києва

З червня Київський театр «Тисячоліття» відновив роботу Концертно-Театральної Каси Києва, яка з початку нападу росії була поставлена на паузу.

Бо відновлення нашої діяльності – це перш за все забезпечення роботою людей, можливість виплат заробітної платні, наповнення державного бюджету задля фінансування наших захисників – ЗСУ.

У цей скрутний для нашої країни період вкрай необхідно, щоб скрізь, де немає бойових дій, почав працювати бізнес – щоб стабілізувати економіку та пришвидшити нашу Перемогу над кривавим ворогом.

Велике значення має психологічний стан та моральний дух – люди повинні отримувати більше позитиву, щоб повертати смак до життя. І це нам, віримо, вдасться.

Культурний фронт не здається. Ми всі разом подолаємо орду!
Чекаємо на вас.
Концертно-Театральна Каса Києва: https://1000letie.com.ua/

Все буде УКРАЇНА!

В нас є тільки одна країна

Ми, Київський театр «Тисячоліття», як і всі роки до початку російської агресії, працюємо у нашій столиці і нікуди звідси не збираємось.
Ми лишаємось тут – у себе вдома.

Наші військові захищають нас на передовій під Києвом. А ми, пліч-о-пліч з ними, ведемо боротьбу за наше майбутнє на іншому фронті.

На жаль, війна змінила життя кожного з нас, зруйнувала наші плани, позбавивши свободи та багатьох звичайних речей, можливості займатися улюбленою справою, діяти, творити та просто мріяти, як ми це робили у мирний час…

Театр «Тисячоліття» не став виключенням. Вся діяльність нашого колективу, творчі плани, виступи та гастролі, а також робота Концертно-Театральної Каси Києва зараз поставлені на паузу.

Але в нас є давні добрі партнери, а саме – Громадська організація «Театраліум-ЮА», що працює у сфері допомоги дітям з особливими потребами, які знаходяться в дитячих будинках та спеціальних дитячих закладах.

Місія організації – сприяння розвитку необмежених можливостей у дітей з обмеженими можливостями та дітей-сиріт. За час свого існування була надана допомога більш ніж 20 дитячим будинкам та спеціальним дитячим закладам, більш ніж 6500 дітям-сиротам та дітям з інвалідністю.

В цей непростий час «Театраліум» реалізує проект під назвою «ДіТвоРа», щоб відволікти, розрадити та підтримати малечу! В рамках цього проекту відкривається декілька груп з практичного навчання мультиплікації он-лайн. Дітки під керівництвом професійного мультиплікатора будуть навчатися створювати справжні мультики!: писати сценарій, робити режисуру, грати своїх героїв, підбирати музику та ще багато чого цікавого!

28 березня, завдяки вашій підтримці, проект вже стартував з першого заняття в групі мультиплікації із Завдання «Я у просторі». Завдання виконано на 100% – і дітьми, і нами з вами! Дякуємо за це!

Ми надали «Театраліум-ЮА» інформаційну підтримку та можливість розміщення на сайті Київського театру «Тисячоліття» своїх постів, публікацій, звітів та запитів на фінансування благодійної діяльності.

Зі своєї сторони, ми закликаємо наших глядачів та всіх, хто має таку можливість, надати фінансову допомогу для здійснення дитячих мрій!
Віримо у нашу Перемогу!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Громадська організація “Театраліум-ЮА”
Ваші пропозиції щодо допомоги за тел.: +38 095 749 0777
Допомогти можна будь-якою сумою.
Наші реквізити для підтримки:

  • UA 983052990000026005046702218
    Код ЄДРПОУ 42560134
  • Картка ПриватБанку 5169330516816482 на ім’я Орел Яків (ця картка прив’язана до розрахункового рахунку ГО «Театраліум-ЮА»)
  • За допомогою платіжної системи LiqPay
    https://www.liqpay.ua/checkout/i59666078865
    ГО «Театраліум-ЮА»

8 березня

Це мало бути свято весни, свято жіночих прав, міжнародний жіночий день… що ж, не вдалося.

Сьогодні це тринадцятий день війни.

У цій війні жінки взяли зброю у руки нарівні з чоловіками.

Волонтерки роблять неймовірне – піклуються про населення, ніби про свою сім’ю.

У важких умовах, під обстрілами, жінки народжують дітей – нових українців, майбутню гордість нації. А матусі зі стажем, піклуються і захищають своїх дітей – у сховищах або ж за кордоном, витримавши важку і довгу подорож.

Жінки сміливо виходять на мітинги проти окупантів, презентують нашу країну на міжнародному рівні, навіть воюють на інформаційному фронті.

Цей список можна продовжувати довго.

Любі жінки! Де б ви не зустрічали це свято – це ваш день. Ваша сила також грає значущу роль у цій війні, у становленні країни.

Зі святом восьмого березня вас!

 

Дванадцятий день ВІЙНИ

Війна не тільки вбиває, вона ще й виснажує. Сьогодні вже дванадцятий день, як Росія розпочала новий шлях у війні з українцями.
Точно дванадцятий? У війні час іде зовсім по іншому. Туман війні овіяв нас настільки, що здається, ніби пройшло вже декілька місяців. Недостатньо сну, замало спокою, постійна напруга і очікування біди. Забагато інформації з різних медіа, психологічний тиск, брак зв’язку з рідними, більше мілліону людей, що мусили тікати від війни. Безсилля, незбіжні втрати, невідомість, виснаження…

Стоп.

479 малюків народжених у столиці за дні війни.

Привид Києва.

Знищений корабель окупантів «Василий Быков».

Інтернаціональний добровольчий легіон оборони України.

Сотні тисяч добровольців Територіальної оборони.

Демонстрації за Україну в окупованих містах.

Мирні жителі, що голіруч ідуть на озброєного ворога.

Міліони долларів гуманітарної допомоги.

Дружні країни, що піклуються про наших біженців.

Так, війна приносить горе. Але ніщо не об’єднує націю так сильно, як війна. І єдине, що треба зараз кожній людині – не важливо, знаходиться вона в іншій країни, чи ховається у підвалі, боронить країну чи веде своє звичайне життя у воєнних реаліях, це крапля віри.

Віри в перемогу, в націю в країну. Тому що саме брак віри призводить до краху.

Не дивлячись на втрати, на горе, в глибинах своєї душі треба шукати віру, хліби маленьку її частинку. Навіть сильніші люди усіх часів боялись, переживали важкі часи, зльоти і падіння. Будь-який шлях починається з крапельки віри. І на дорозі до перемоги, до змін значну роль має віра у цю перемогу.

Скільки має тривати війна?

Російсько-українська війна триває вже дев’ять днів. Це на дев’ять днів більше ніж потрібно.

Дев’ять днів люди страждають від рук окупантів. Дев’ять днів країна стогне під ударами ворожих ракет.

Ніхто не чекав, що ми протримаємось. Ніхто не думав, що Україна вистоїть навіть два дні.

Але наш дивовижний народ вже вкотре довів, що нас не варто недооцінювати. Уся Україна піднялась на цю боротьбу, демонструючи свій незламний дух, свою гідність і свою силу.

Наші люди стоять пліч-о-пліч у багатьох країнах, виходячи на мітинги. Наші співвітчизники у всіх куточках планети, стоять горою за Україну і її мешканців. Ще ніколи нам не було так важко жити і ще ніколи не було так легко знайти допомогу серед українців.

Важкі часи роблять нас сильними, і так само сильним стає наша єдність. Це той час, коли ми стаємо сильнішими не тільки як нація, але і як сім’я.

Це той час, коли гордість за нашу країну і за її людей зростає з кожною хвилиною. Гордість за усіх волонтерів, що працюють не складаючи рук, доставляючи ліки, провіант, шукаючи притулки і транспорт. Гордість за лікарів, що працюють навіть у військовий час на благо людей, а не своє особисте. Гордість за кожну небайдужу людину, яка голосно або пошепки, усно або письмово каже свою думку. Гордість за кожну дитину, що в малому віці стійко переносить труднощі, що випали на її долю. Гордість за кожну людину, що дотримується правил безпеки і з розумінням ставиться до незбіжних, необхідних змін.

Ми витримаємо усі труднощі. Ми відбудуємо все, що було зруйноване. Ми відродимося з попелу наших ворогів сильнішими, ніж будь-коли і над нашою Батьківщиною запанує мир і благодать.

Це той час, коли з гордістю можна сказати «Я українець!» і ніхто не посміє дивитися на тебе звисока.

Сім днів

Ще тиждень тому ми не могли б подумати, що доведеться ховатися у бомбосховищах.

Сім днів тому діти ходили у школи і садочки. Тепер вони сидять у холодних підвалах, вперше зіштовхнувшись з поняттям «війна».

Сім днів тому ми ходили на роботу, вели звичайне життя, а зараз щогодини змушені перейматися за життя своїх рідних і друзів.

Ще сім днів тому поїзд міг домчати тебе до будь-якого куточку України. Сьогодні ж десятки тисяч українців змушені залишати рідні домівки і тікати у невідомість за кордон, бо рідну оселю щосили намагаються знищити. Але в нас є щит, що захищає нас від ворогів.

Наша армія – шляхетні воїни ЗСУ, територіальної оборони, поліції, що безстрашно стоять на варті нашої безпеки, що невпинно, не знаючі втоми, охороняють кордони наших міст, відштовхуючи ворогів якнайдалі з рідної землі. Наша армія – віддані, шляхетні захисники, що не знають втоми. Вони складають голови на цій безчесній битві, щоб люди бачили ясне мирне небо над своїми головами.

Наша армія – наша гордість. Наш захист. Наш щит.

Кожного з них намагаються знищити, бо саме вони відділяють ворога від його цілі. На кожного з них чекає сім’я.

Перемога буде за нами і сонце засяє над нашими головами. Повертайтесь живими!

П’ять днів.

П’яту добу на нашій рідній землі іде неймовірне протистояння російським загарбникам. Ці виснажливі дні і ночі були справжнім випробовуванням для українських людей і для країни в цілому. Але ми тримаємось свого, своїх принципів і своїх ідеалів. Правда на нашій стороні!

Наші бійці міцно стоять на своїх позиціях, захищаючи наш спокій, наші домівки. Наші медики гідно несуть свою службу, рятуючи поранених і допомагаючи народжуватися новим людям. Наші волонтери невтомно підтримують нужденних, які не можуть піклуватися про себе самостійно у ці важкі часи. Цей період буде важким і в той самий час надзвичайним.

Час сили і гідності.

Час сильного духу і сміливості.

Час взаємодопомоги і єдності.

З нами разом пліч о пліч іде світ. Війна проти українського народу підняла і інші країни на цю боротьбу. Мітинги, протести, благодійні акції у нашу підтримку проводяться усюди.

І навіть публічні люди не бояться висловлювати свою думку проти загарбників, захищаючи нашу країну у медійному просторі.

Музична група «Бумбокс», що відправилась захищати свою країну зі зброєю в руках: https://www.instagram.com/p/CaapLX5t0cs/?utm_medium=copy_link

Кетрін Вінник – канадська акторка українського походження: https://www.instagram.com/p/CaczjH4JRDj/?utm_medium=copy_link

Американська співачка Мадонна, у своєму Instagram, встала на захист громадян України: https://www.instagram.com/tv/Caa99CLJrBd/?utm_medium=copy_link

Наталія Водянова, російська супермодель, відома в усьому світі: https://www.instagram.com/p/CaZpd4xrZU2/?utm_medium=copy_link

Третій день.

Третій день неймовірного, безперервного протистояння російськім окупантам. Три дні пекла, які відчуваються як декілька тижнів. Три безсонні ночі, проведені у підвалах і бомбосховищах, коли кожну людину підкидає від сигналів повітряної тривоги і вибухів.

Загиблі і поранені; перелякані мешканці, що хочуть вижити, і відважні бійці, які стоять за нашу свободу і безпеку до самого кінця; тисячі біженців, і сила силенна добровольців – усіх нас об’єднує ця безправна, жорстока війна. Війна, яку нам нав’язали, прикриваючись «захистом» і «визволенням».

Ми вистояли. Ми утримували наші позиції раніше, утримуємо зараз і утримаємо їх у майбутньому. Тому що ми – українці. Ми – нація свободи, сили і незламного духу. І скоро, дуже скоро, над усіма українськими містами здіймуться українські прапори, вулиці будуть очищені від напасті що спіткала нас, люди повернуться до своїх домівок і країна знову встане на шлях розвитку і процвітання.

Ми цілком підтримуємо Україну, нашу націю, українські цінності. Наша мова лунатиме усюди – у музеях, театрах, кіно, на концертах, тому що нікому не вдасться заглушити наші голоси. Наша культура і далі буде розвиватись, квітнути серед нашого народу. Наша незалежність, що зародилась під час війни у серцях українців, більше ніколи не буде приводом для сміху і засудження, адже ми виборюємо її усіма силами, кров’ю і сльозами. І ми виборемо. І не дозволимо нікому її відібрати.

Слава Україні!