Запитання і відповіді

Якою мовою йдуть вистави театру «Тисячоліття»?

ВІДПОВІДЬ: вистави театру «Тисячоліття» йдуть українською та російською мовами. У описі кожної вистави зазначена мова вистави.

Де можна придбати квитки на вистави театру?

ВІДПОВІДЬ: квитки на вистави театру «Тисячоліття» ви можете придбати:

  • Online на нашому сайті – клікнувши на кнопку “КУПИТИ КВИТОК” біля кожної вистави та події;
  • Забронювати квитки, зателефонувавши +380 67 35 35 155 та в подальшому:
    (1) або викупити їх безпосередньо перед початком вистави чи шоу;
    (2) або отримати квитки кур`эрською доставкою за вказаною Вами адресою (Вартість доставки квитків кур’єром по м. Києву – 40 грн.)

Якщо я придбав квиток на виставу через сервіс Flashboх, але чомусь квиток не надійшов на мій e-mail, як я можу його отримати?

ВІДПОВІДЬ: у разі, якщо Ви придбали квиток/квитки на виставу через сервіс Flashbox, а квитки не надійшли на Ваш e-mail, Вам мав прийти звіт від платіжної системи про списання грошей. У цьому звіті є КОД ВАШОЇ ПОКУПКИ. Щоб отримати придбаний Вами квиток/квитки, введіть будь-ласка цей код за посиланням:
http://flashbox.com.ua/clon/get_eticket.php

Чи можна повернути чи обміняти квиток на виставу, яку я не зміг відвідати?

ВІДПОВІДЬ: тут можливі 2 ситуації:

СИТУАЦІЯ ПЕРША –  якщо клієнт (глядач) придбав квиток на нашу виставу через інтернет-ресурси нашого театру або у касах театру, і з об’єктивних та поважних причин не потрапив на виставу, у нього є можливість обміняти квиток за умови, що глядач повідомив адміністрацію театру про свою неявку як мінімум за 3 години до початку вистави (до часу, зазначеного в купленому квитку). Після цього протягом 30 днів глядач може вибрати будь-який інший спектакль в нашому активному репертуарі (вартість квитків повинна бути рівнозначною), і переоформити свій квиток.

СИТУАЦІЯ ДРУГА – квитки, які були придбані онлайн через квиткових операторів або у театрально-концертних квиткових касах, поверненню та обміну не підлягають.

З якого віку потрібно купувати квиток для дитини на дитячі вистави та шоу?

ВІДПОВІДЬ: дітям до 4-х років у супроводі дорослого – вхід на дитячі вистави та шоу БЕЗКОШТОВНИЙ, тобто, за умови одного оплаченого місця дитина сидить на колінях у дорослого.

Чи набираєте ви нових акторів до своєї трупи?

ВІДПОВІДЬ: ми готові розглянути Ваше резюме і, можливо, зможемо запропонувати Вам участь у наших виставах та нових проектах.
Докладне резюме з фото прохання надсилати на адресу: tisyacheletie@ukr.net
Довідки за тел: +38 067 537 38 47

Я драматург. Чи можу я запропонувати вам свої авторськї п'єси?

ВІДПОВІДЬ: так, ми відкриті для співпраці з талановитими драматургами, які мають цікавий авторський матеріал для постановок.
Ваші пропозиції прохання надсилати на адресу: tisyacheletie@ukr.net
Задати питання щодо співпраці можна за тел: +38 067 537 38 47