Відгуки про театр «Тисячоліття»

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук або враження від знайомства із нашим театром.
Ми дуже вдячні Вам за зворотній зв`язок та завжди раді бачити вас на наших виставах!

32 коментарі

Вау, ну наконец-то! Теперь тут можно купить билеты в любой театр Киева. Очень удобно, молодцы!

Большое спасибо Киевскому театру “Тысячелетие” за возможность побывать на спектакле “Раздевайся поговорим”. Очень весёлая комедия ошибок и ситуаций! Хорошая игра актеров. Полтора часа положительных эмоций, что так важно в наше время.
Советую всем сходить на него!

Сегодня смотрели спектакль «Раздевайся-поговорим»! Прекрасный спектакль, хороший юмор, легкая эротика, прекрасная игра актеров! Ждём новых спектаклей в Одессе!

7 лютого переглянули виставу “Роздевайся, поговорим”. Комедія дуже сподобалась. Окремо, хочу подякувати Адміністраціі театру, людям, яким дійсно важливі думки своіх глядачів. Бажаю вам успіхів!

Дуже сподобалася комедія “Раздевайся поговорим”. Отримали велике задоволення і чудовий настрій від переглянутої вистави. Актори молодці, браво!

Прекрасное место, захватывающие спектакли! Периодически, с большим удовольствием ходим. Рекомендую познакомиться поближе с театром, посетив их спектакли!

Жажда – смелая постановка, которая вызвала настоящие эмоции. Эмоции разные… Приятные, когда актёры играют страсть, желание обладать… и ты им веришь, ты чувствуешь это в животе. Эмоции и не очень приятные… порочность открытого использования ради собственной выгоды, измены… слепой мужской и лицемерной женской… За короткое время сюжет и события на сцене вызывали чувства любви, жалости и сочувствия.
После спектакля мне какое то время не хотелось говорить… Хотелось прочувствовать и рассмотреть внутри себя все новое, что появилось “искусственно” благодаря отличной, живой игре актёров. Огромная благодарность и восхищение режиссёру. С удовольствием посмотрела бы какое нибудь новое творение в вашем исполнении:) Творческих вдохновения и успехов! 😉

Была на спектакле Анна Каренина», мне очень понравилось, рекомендую) планирую пойти еще на один спектакль. Актерская игра была на высоте + очень понравилось, как обыграли реквизиты. Спасибо огромное за такой прекрасный культурный вечер!

Вистава “Я куплю тобі Мальдіви”- це комедія за п’єсою «Смішні гроші» англійського драматурга Рея Куні. Рей Куні нам дуже знайомий по блискучій п’єсі «Занадто одружений таксист», яка з постійним аншлагом вже більше 15 років йде на сцені театру російської драми ім. Лесі Українки. “Я куплю тобі Мальдіви” – це детективна комедія, яка розповідає про скромного бухгалтера, на якого у його день народження несподівано «звалився» великий фінансовий подарунок долі: 1 мільйон 750 тисяч американських доларів. Ці гроші стають джерелом складних, комічних, безглуздих, нелогічних ситуацій: ховання, підміни, видавання одної людини за іншу, а потім і за третю. Герої комедії показали на своєму прикладі багато людських вад: можна безсоромно брехати, визнавати себе збоченцем (хоча таким не є), залишити свою дружину вдома, натомість із чужою дружиною полетіти до Токіо, можна зрадити друга, інспектор поліції легко бере хабарі … Протягом всієї вистави в залі лунав сміх. Як на мене це тільки завдячуючи чудовій п’єсі Рея Куні. Акторська гра бажає бути кращою. Я розумію, що комедія грається швидко і в цей короткий час треба показати миттєві зміни емоцій і подій. Актори не зуміли відтворити дух своїх героїв, вони «перегравали» та «кривлялись». Мабуть тому і був напівпорожній зал. Я сподівають, що ця прекрасна п’єса буде жити довго, а актори «виправлять свої помилки».

Вистава «Я куплю тобі Мальдіви» за специфікою побудови сюжету нагадала іншу виставу цього ж театру – виставу «Французький поцілунок», в обох виставах був закручений сюжет, коли герої перетворювали, маскірували інших героїв під своїх родичів, будували справжні лабіринти вигаданих історій і дивом не плутались у власних вихорах фантазії, брехні та фальші. Однак, якщо у «Французькому поцілунку» все закрутилось навколо того, щоб сховати романи на стороні подружжя один від одного, то у «Я куплю тобі Мальдіви» – головна мета приховати факт знахідки більше одного мільйона грошей і сховатися як від мисливців на ці гроші, так від поліції. Такий спосіб побудови сюжету мені подобається – він дуже виграшний для постановки саме комедії, бо з боку (глядача) цікаво спостерігати за майже детективними перепітіями героїв, як вони викручуються, як на ходу вигадують байки, брешуть, грають в грі. І глядачу, який знає справжній стан речей, до болі в животі смішно від цих фантамасгоричних речей. Усі актори відіграли емоційно, аж до сльоз (не тільки у глядачів від сміху, а й у самих акторів від напруги і гри мімікою обличчя -сиділа у першому ряду під сценою, так що бачила це на власні очі). Особливо сподобався актор, який грав водія Бена, тобто Біла 🙂 Водій таксі – такий собі полугуцул, полумад‘яр, з притаманною мовою, доводив до коліків глядачів майже кожною сказаною ним фразою! Дружина-прихильниця Японії, друзі-прилипали, поліцейський-рекєтьор, водій Біл – усі відмінно вжились у свої ролі і зробили цікавими з ізюминкою образи своїх героїв. «Я куплю тобі Мальдіви» – достойна відповідь театру кінокомедіям. Гумор зрозумілий навіть дітям 10 років (подитина-глядач у залі сміялася). Дивитися легко, і не втомлюєшся.

Были с подругой на спектакле ” Раздевайся, поговорим” 26.07 Харьков. Спектакль понравился, игра актеров великолепная, получили огромное удовольствие. Приезжайте ещё, привозите что-то новое, обязательно прийдем!!!

Вистава “Французський поцілунок” написана за п’єсою Р. Хоудона “Паніка”. Режисер і водночас головна героїня – талановита Ірина Малигіна. Сюжет такий: “чоловік головної героїні збирається у “відрядження”, а вона в цей час готує сюрприз чоловікові, запросивши декоратора для зміни інтер’єру, а ще… вона запрошує коханця. Все начебто сплановано, але не все сталося про що думалося. Волею долі всі полюбовники (дружина з коханцем, чоловік з коханкою, чоловік коханки) та ще й дизайнер опиняються на вихідні в одній квартирі… Хочеться ж зберегти сім’ю, тим паче що інтрижки на стороні, як виявляється, не варті трати такої кількості нервів. Всі актори, зайняті у виставі грали чудово, вони наче проживали життя своїх персонажів. І ревнували , і любили, і сердилися, і лаялися… Декорацій було не багато але досить для того, щоб передати обстановку квартири. Лунала музика, танці, обнімання, кохання..і ти летиш у вирії подій. Вистава дуже сподобалася. Від самого початку інтрига трималася до самого кінця. Було дуже багато непередбачуваних обставин. Але герої знаходили способи з них вибратися і влізти в нові) Вистава цікава, насичена подіями. Проходить на одному подиху. Сміявся весь зал. Яскраві емоції, хороший настрій гарантовано надовго. Хотілося б ще раз сходити на “Французський поцілунок”. Рекомендую виставу для перегляду.

Осторожно, женщины!
Очень легкая, классная французская комедия! Прям идеально для легкого выходного дня. Я наулыбалась и насмеялась в моментах. Никакого трагизма, драматизма или глубоких переживаний. Хорошее легкое настроение. Актеры отлично играли. И время от времени танцевали, что было неожиданно, но очень к месту и добавляло изюминки. Смешные шутки, хорошо прорисованные разные героини (женские роли). Отлично подходит для легкого свидания или выхода семейной пары. Мне кажется, понравилось всем присутствующим в большей или меньшей мере.

Лулу з вистави “Обережно, жінки” – наївна студентка Сорбонни, майбутня філологиня, що мріє про весілля у пасторальному стилі та прагне похизуватися перед подружками стосунками з дорослим чоловіком, справжнім мачо. Досвідчена й рішуча Жаклін, навпаки, може дати собі раду, вона з тих, хто і в палаючий дім зайде, і коня на скаку зупинить. Марісабель – вишукана панянка, стомлена світськими раутами й пустими балачками, поціновувач мистацтва й поезії. Що ж об’єднує цих настільки різних жінок? Чи легко бути милим художником у Парижі, коли твоє серце сповнене кохання до жінок, причому до усіх одразу, і доводиться любити їх “за графіком”? Хто винуватий у невиправданих надіях – той, хто обманює, чи той, хто хоче бути обманутим? На яке покарання здатні леді, яких зрадили? Жартівлива вистава з пікантними (деколи аж трохи “занадто”) діалогами та сценами, що поміж рядків доносить до глядача просту істину: кожна із жінок – якого би віку й статусу вона не була – прагне знайти у житті прихисток для своїх почуттів і оазис любові.

Прекрасный театр. В наше время если вы хотите отвлечься от забот и весело провести время – вам прямо сюда!

Я куплю тобі Мальдіви
Дуже сподобалася вистава. Непердбачуваний сюжет, дуже активна і емоційна гра акторів, накал емоцій. Дуже смішна комедія, сміявся увесь зал. Вистава відмінно підходить для того, щоб приємно провести вечір, розслабитись і відволіктись від своїх проблем! Вперше за час волонтерства у цьому проекті я отримала велике задоволення від перегляду вистави. Жарти були сучасними і смішними. У залі були присутні глядачі з дітьми, і дітям теж було весело. Декорації та костюми були не найкращими, проте сюжет та гра акторів повністю компенсували цей недолік!

Комедія “Французький поцілунок” – прем’єрна вистава театру Тисячоліття у цьому році. Перед початком вистави представники театру запросили глядачів прийняти участь у розіграші, усі заповнили анкети, переможець буде обиратися 8 березня та отримує запрошення на одну із вистав театру. Це дуже приємна акція від театру. До зали запросили своєчасно, за 10 хвил до початку вистави. Однак, вистава почалася із 10-хвилинним запізненням. Ще декілька глядачів (до 5-8 осіб) заходили до зали і проходили на свої місця вже після початку вистави, що дуже відволікало і заважало слухати акторів. У Малому залі Палацу Україна, де проходила вистава, не дуже зручне розташування перших 7 рядів, оскільки вони знаходяться на одному рівні зі сценою і тому не дуже зручно дивитися виставу, деколи навіть не видно сцени і акторів і доводиться витягуватися і нахилятися вперед, щоб щось побачити поміж голів і спин глядачів, які сидать попереду ( у мене був п’ятий ряд 4 місце). Щодо самої вистави, то в цілому задоволена, було смішно і цікаво, у другому акті глядачі сміялися навіть дуже сильно, але очікувала більшого, тим паче від прем’єрного показу. Сподобалося: сюжет, гумор, танці акторів у стилі “чарльстон”. Не сподобалося: інколи між репліками акторів були незрозумілі, нелогічні паузи, тиша, здавалося, що хтось забув слова або хтось із акторів несвоєчано виходить на сцену, або забувають своєчасно включати музичний супровід. В цілому, усі актори увійшли в образи своїх ролей, окрім Ірини Малигіної (Клеріс) – вийшла не дружина, а мати, яка хоче приховати щось від сина, та Валерія Стогнія (Роберт), замолодим здавався. Найкраще запам’яталась та сподобалася гра Геннадія Свитича (Родні, дизайнер).

Французький поцілунок
Кажуть, що чоловіки дуже виверткі, але на що здатні жінки в своєму бажанні бути щасливою і коханою – це потрібно подивитися виставу «Французький поцілунок». Жіночий гнучкий розум і безмежна фантазія, їх чарівність і підприємливість не зрівняться ні з одним чоловіком. І все заради щастя, заради відчуття доказів того, що ти чарівна, що потрібна тільки ти, заради гостроти почуттів, романтики і ніжності, давно забутої пристрасті. Пустотлива, невибаглива, трохи фривольна, абсолютно наївна, з невинними оченятами Дейзі чудово зіграна Євгенією Бєловою. БРАВО! Дотепна, винахідлива, холоднокровна, з непередбачуваною логікою, зі спокійним виглядом і інтонацією Ірина Малигіна в ролі Клеріс. БРАВО! Англійська витримка, і французька легкість і нестриманість, розбавлені музикою і танцями. Все більше розкривається багатогранність таланту Антона Вахліовського , який вже відбувся як актор, а тепер і як хореограф. БРАВО! Слова «Заміжня жінка повинна мати коханця – це освіжає шлюб» змушують замислитися. ВСІМ: БРАВО! БРАВО! БРАВО!

Я куплю тобі Мальдіви
Комедія з гірким присмаком. Засмучує те, що в котрий раз наголошується, що за гроші можна купити все і всіх: і друзів, і поліцію, і коханку. Наче і смішно, але водночас і гірко, що, побачивши велику суму грошей, люди йдуть на обман та зраду. Не рекомендую до перегляду з дітьми, бо вважаю, що будь-яка вистава має надихати і вчити чомусь, а ця вистава вчить лише брехати і давати хабарі. Можливо, якщо б кінець вистави був би іншим, і правда перемогла, мені б сподобалося більше. Йшла на виставу за насолодою, а отримала розчарування. На жаль…

Я куплю тобі Мальдіви
Вистава, що не має нічого спільного з назвою і зображенням на афіші. П’єса про те, що відбувається з людиною, що знайшла портфель з майже двома мільйонами доларів. Перша думка після того, як розумієш, що це не сон – “Як не втратити знахідку?!” Головний герой розуміє, що треба тікати з країни найближчим рейсом залишивши за спиною все, що він нажив за життя. Чи просто це особливо коли ти маєш дружину і плани не тільки на життя, а й на день. Як все узгодиться і чи узгодиться, море важливих хоч й не на перший погляд людей і речей у нашому житті. Справді смішно і для широкого кола глядачів.

Вистава “Обережно – жінки” – французька комедія російською мовою. При її перегляді- час летить непомітно. Під час антракту в залі від глядачів було чути: “А що, вже ціла година пройшла? Та ні, не може бути!” Дана комедія підійде для перегляду з коханими або друзями . Сюжет вистави побудований таким чином, що однаково подобається і чоловікам і жінкам. Адже вона про наше життя, про кохання, пристрасті і пошуку ідеалу. Легка для сприйняття, покращує настрій і глядач мимоволі починає вірити у те, що відбувається на сцені. Буде цікавою для перегляду і обговорення психологам, психоаналітикам (так як простежується залежність героїв від кохання)

Роздягайся – поговоримо
Найкраща комедія, яку мені довелося побачити))) Звук, світло, жива гра акторів, вдячні глядачі і відмінний сюжет – все склалося на 100% Навіть за 2.5 години не втомлюєшся дивитися і чекаєш, що ж буде далі. Сміх тих, хто був в залі, супроводжував весь спектакль. Варто прийти і подивитися – гарний настрій буде всім гарантовано! Так не хотілося, щоб все закінчувалося… і позитивний відгук також варто залишити, актори відпрацювали на відмінно) от подивилася і готова повернутися сюди знову!

Роздягайся – поговоримо
Я настільки вражена від гри акторів, від сюжету! Сміялася весь вечір, до сліз! Проживала з акторами кожну дію! Дивилася на одному диханні, навіть не хотілося, щоб дія закінчувалася, хоча і йшла вона 2.5 години. Не втомлювалася дивитися. Актори грали відмінно. Найкраща комедія, яку я бачила. Буду радити всім цю виставу! Сюжет – сучасний. Для молоді – саме те, що зацікавить, що приверне увагу до театру. Готова прийти ще не раз на вистави цього театру. Дякую акторам за гру, режисеру за постановку!

“Обережно жінки” – комедія за французьким сюжетом, але без французького фльору. Холостяк – зрадливий художник франт, має маленьку квартирку у Парижі і тісний графік зустрічей з коханками. Їх три: студентка філологічного факультету Сорбони, груба працівниця бару, та представниця французької еліти. Наївність, вага досвіду і гроші – баланс життя нашого казанови. Як встигати все і що буде якщо всі зійдуться на одній території і розповідає ця п’єса. Постановка універсальна, ідеально підійде для масового глядача.

Раздевайся, поговорим
Очень динамично, ярко, насыщенно! Много эмоций и юмора! Спасибо огромное за драйв и возможность взглянуть знакомые ситуации со стороны!

Был на спектакле “Зрителям смотреть воспрещается” в малом зале Дворца Украина. Спектакль очень понравился, как и игра актеров. Ребята молодцы и конечно ярко Тамара Яценко. Дуже приємні враження.

8 апреля была на спектакле «Ремонт или реставрация чувств» – это было нечто! Актеры невероятно передавали чувства, эмоции и ситуации!
Динамический и интересный сюжет не дает желания даже на минутку оторваться. Дизайнер – бомба, верная семейная пара и любовники друзей – заставили смеяться до слез и узнавать себя)) Спасибо огромное за хорошее настроение в такой сложный депрессивный период! Всем друзьям советую пойти!

Были 13.02 на спектакле Хочу замiж. Очень понравилось. Лёгкий смешной спектакль, прекрасные актёры, которые сами получали удовольствие от происходящего на сцене. Особенно понравился отец невесты, он даже когда ничего не говорил вызывал массу положительных эмоций. И жених с невестой тоже были шикарны в своих спорах.) В общем, рекомендуется к просмотру. Смотрели этот спектакль в студии театра на Позняках. Теперь будем там частыми гостями. Атмосфера потрясающая! А близость к сцене и камерный размер студии создают впечатление что ты находишься среди актёров и сам принимаешь участие в постановке. Только сидения там твёрдые.))) Уважаемая администрация, сделайте с этим что-то!!!))) Но это ни коем образом не портит всеобщего впечатления от прекрасной игры актёров.))

Форма для відгуків