Новорічне Ілюзійне шоу для дітей «Весела магія»
Київський театр «Тисячоліття» представляє, Новорічне Ілюзійне шоу для дітей «Весела магія» – це незабутні емоції та можливість нагадати собі і дитині, що наш світ сповнений чарівних загадок і всіляких чудес особливо перед Новим Роком!

Шановні батьки святкова програма починається з 11:30
На Ілюзійне свято запрошені друзі Фокусника: Дід Мороз, Снігуронька, та багато інших, з якими вони зможуть зустрітися до початку шоу-програми. Та після свята кожну дитину очікує приємний сюрприз!
У програмі фокусника-ілюзіониста Сергія Корольова різноманітні оригінальні та веселі фокуси, які викликають у дітей справжнє захоплення, а також інтерактивні навчальні майстер-класи з реквізитом справжнього Чарівника!

Ілюзійне шоу “Весела магія” – це справжній урок чарівництва! Наш фокусник здивує, заінтригує та навчить маленьких глядачів основам спритності рук, що напевно надихне вашого юного чарівника. Вас очікує літаючий стіл, кролик із повітряної кулі, поява голуба з вогню та дуже багато несподіваних перетворень.
Крім того, у чарівній валізі ілюзіоніста для найменших глядачів завжди є фокуси, в яких діти із задоволенням беруть участь.
Це свято сподобається як дітям, так і дорослим!
Дітей чекають багато сюрпризів!
Тривалість програми 60 хвилин.
Організатор – продюсерський центр «Parovoz-UA»

Адреса: Київ, вул. Грушевського 30/1
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Концертно-Театральна Каса Києва
Купити квитки за телефоном:
067 537 38 47 / WhatsApp

23.12.21
12:00

Центральний будинок офіцерів ЗСУ

Купити квиток