Роздягайся – поговоримо
Київський театр «Тисячоліття» представляє – яскраву любовну комедію “Роздягайся – поговоримо”, за мотивами п’єси Рея Куні та Дж. Чепмена “Move Over Mrs. Markham”

Це ремейк нашої дуже популярної вистави “Ремонт або реставрація почуттів”
Благопристойна подружня пара Філіп і Джоанна затіяли в своїй новій квартирі ремонт. Все було б добре, але в один прекрасний день їх оновлена ​​спальня несподівано стала епіцентром такої кількості пікантних і забавних подій, що у господарів квартири просто голова пішла обертом!

Історія про те, як один божевільний день змусив подружжя по новому поглянути на свої відносини і відкрити в собі нові грані взаємних почуттів.
Давайте разом і з посмішкою подивимося на багато прикрих непорозумінь та курйозів, що виникають у відносинах між подружжями і ще раз переконаємося в тому, що багато з того, що нам іноді здається – є зовсім не таким насправді…
Тривалість вистави – 2,5 години з антрактом.

З відгуків глядачів про виставу:
Ирина Ирина
Были с подругой на спектакле ” Раздевайся, поговорим” 26.07 Харьков. Спектакль понравился, игра актеров великолепная, получили огромное удовольствие. Приезжайте ещё, привозите что-то новое, обязательно прийдем!!!

Людмила Ковальчук
«Очень динамично, ярко, насыщенно! Много эмоций и
юмора! Спасибо огромное за драйв и возможность взглянуть знакомые ситуации со
стороны!»

Марина С.
«Сегодня смотрели спектакль «Раздевайся-поговорим»! Прекрасный спектакль, хороший юмор, легкая эротика, прекрасная игра актеров! Ждём новых спектаклей в Одессе!»

Елена П-щук
«Дуже сподобалася комедія “Раздевайся поговорим”. Отримали велике задоволення і чудовий настрій від переглянутої вистави. Актори молодці, браво.»

Светлана С.
«Большое спасибо Киевскому театру “Тысячелетие” за возможность побывать на спектакле “Раздевайся поговорим”. Очень весёлая комедия ошибок и ситуаций! Хорошая игра актеров. Полтора часа положительных эмоций, что так важно в наше время.
Советую всем сходить на него!»
Організатор – продюсерський центр «Parovoz-UA»

Адреса: Київ, вул. Саксаганського 6
Будинок кіно – червоний зал
Концертно-Театральна Каса Києва
Купити квитки за телефоном:
067 537 38 47 / WhatsApp

29.12.21
19:00

Будинок кіно – червоний зал

Купити квиток