Театральна студія для дорослих - КиЇвський театр Тисячоліття — афіша, вистави, квитки, 2021

Театральна студія для дорослих

Театральна студія «Тисячоліття» (ТСТ)

це курси акторської та ораторської майстерності для всіх, незалежно від віку і досвіду! На наших заняттях ви здобудете навички та вміння, які застосовуються в реальному житті, а також матимете змогу здійснити найсміливіші мрії!

На заняттях у театральній студії Ви:
– пропрацюєте всі елементи акторської майстерності:
– позбудетеся тілесних зажимів,
– розвинете фантазію та уяву,
– навчитеся керувати своєю увагою та емоціями,
– удосконалите свою мову,
– дізнаєтеся про тонкощі і хитрощі імпровізації!

Наші двері відкриті для дорослих від 18 до 99+ років

НАШІ ЗАНЯТТЯ – ЦЕ:

Робота над собою!

Акторська майстерність – відмінний інструмент для підвищення якості життя! Ми навчимо вас технікам, які допомагають стати впевненіше в собі, позбутися тілесних і психологічних затисків, дати волю фантазії і емоціям, розкрити творчий потенціал і стати кращою версією самого себе!

Нові знайомства!

Працювати над собою набагато легше і цікавіше в компанії однодумців, яких об’єднують спільні інтереси і цілі! На курсах ви познайомитеся з новими творчими людьми і отримаєте досвід спілкування, яке дійсно надихає!

Втілення мрії!

Напевно деякі з вас мріяли стати артистами, але завжди знаходилися якісь сумніви, відмовки, перешкоди. Ми допоможемо вам втілити мрії в реальність! Ви приміряєте на себе різні ролі, відчуєте себе справжніми акторами і обов’язково отримаєте можливість виступити на сцені театру!

Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ розкрити свої таланти і розширити творчі можливості!
В нашій студії ви не тільки навчитеся акторській майстерності, а й гарантовано отримаєте колосальне задоволення від процесу!